Новини

За проїзд платитимуть усі ВАЖЛИВО!

Кабінет міністрів України на своєму засіданні зробив перший крок до монетизації пільг, тобто заміни їх грошовими компенсаціями. Уряд ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Тобто пенсіонери, інваліди та інші користувачі пільгою на безплатний проїзд у транспорті тепер отримуватимуть гроші, якими й розплачуватимуться за поїздки.

Щоправда, буде це не раніше ніж через два місяці після дня набуття чинності цієї постанови. Бо протягом цього часу обласні та Київська міська державні адміністрації мають затвердити розмір щомісячної виплати готівки.

Згідно з ухваленим документом, розмір щомісячної грошової компенсації визначатиметься шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті на 30 поїздок. Для осіб, які мають право на кілька пільг, щомісячна готівкова виплата призначатиметься із найбільшої з них. Тим, хто має право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, розмір виплат збільшиться на 20%. Для осіб з інвалідністю І і ІІ групи та дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, закладах загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати має бути подвоєним.

Розмір цих виплат не враховуватиметься при розрахунку загального доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83